Espira - Whites Koleksiyonu
WHITES KOLEKSİYONU

Uyurken size eşlik eden beyazlardan ilham alan White Koleksiyonu, huzurlu bir uyku sunarken sağlığınızdan da ödün vermeyeceğinizi garanti ediyor!

İnsan ömrünün üçte birinin uyurken geçtiğini düşünürsek yatakta size konfor sağlayacak ürünlerin direkt ruhsal ve bedensel sağlığınızla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Kaliteli bir uykunun ardından; başlayacağınız günden aldığınız verim tamamen farklı olacak, bu durum hormonal seviyenize ve ruh halinize de yansıyacaktır. Hayat kalitenizi direkt olarak etkileyen temel uyku ürünleri sunan Whites Koleksiyonu’nda konforun yanında; kişi sağlığına özel çözümleri de uzun çalışmalar sonunda Espira Home kalitesiyle birleştirdik.

2006 yılından bu yana yapılan çalışmalar ve araştırmalar sonunda istediğimiz yere getirebildiğimiz Whites Koleksiyonu’nda beklentinizden çok daha fazlasını bulacağınıza ve huzurla uyuyacağınıza eminiz.

Alerji durumunuz, bulunduğunuz coğrafya, evinizin genel iklimlendirme özellikleri gibi birçok değişkeni bir araya getirerek seçmeniz gereken, konusunda uzmanlarca hazırlanmış uyku elemanlarında herkes için doğru bir seçenek mevcut.

Sağlığınız ile kaliteden de ödün vermeyen Whites Koleksiyonu, yıllarca severek kullanabileceğiniz parçalardan oluşuyor. Yün, pamuk, bambu, visco gibi doğal ve doğaya saygılı materyaller odağında tasarlanan koleksiyon; yerel ve yavaş üretim yöntemleriyle sürdürülebilirliği ve emeği ön planda tutarak üretilmiştir.

YASTIKLAR

YORGANLAR

ALEZLER

Espira - Yün Lifestyle
Espira - Yün

YÜN

Deliksiz bir uyku deneyimi için geçmişten günümüze en sık kullanılan ısı düzenleyici malzemelerden biri olan yün, soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklıdır 

Dayanıklı lif yapısı sayesinde, yıllara meydan okuyan bir kullanım sunan yün yastık ve yorganlar; ortamdaki fazla nemi emerek buharlaştırır bu da size konforlu bir uyku ortamı sunar.

Kendi kuru ağırlığının %33’ü oranında nem emebilme özelliği bulunan yün, soğuk havalarda ısıtma, sıcak havalarda ise soğutma görevini üstlenir. Bu sayede yün yastık ve organları 4 mevsim tercih edebilirsiniz.

Espira - Dört Mevsim
Espira - Yün Yastık
Espira - Yün Yorgan
Espira - Nem&Isıyı Dengeler
Espira - Pamuk Lifestyle
Espira - Pamuk

PAMUK

Konforlu bir uyku için geleneksel yöntemlere dönüş…

Yumuşacık ve dolgun yapısıyla sizi çocukluğunuza götürecek olan pamuk, uyku süresince hava salınımı yaparak ısıyı eşit bir şekilde dağıtır ve sıcaklık değişimlerine karşı vücudunuzu korur.

Islak olsa dahi ısı yalıtımı özelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen pamuk, nefes alabilme kabiliyeti sayesinde uyku sürecinde değişen sıcaklık durumuna sizinle ayak uydurur. %100 doğal bir malzeme olan pamuk 4 mevsim kullanıma uygundur.

Espira - Pamuk
Espira - Dört Mevsim
Espira - Pamuk Yorgan
Espira - Pamuk Yastık
Espira - Nem&Isıyı Dengeler
Espira - Bambu

BAMBU

Sağlığını düşünenlerin tercihi Bambu…

Nefes alabilen, koku yapmayan ve bakteri barındırmayan bir yorgan ya da yastık arıyorsanız; sizin için doğru dolgu malzemesi nano-elyaf ve bambu karışımı olmalıdır.

Doğal ipliklerin hammaddesi olarak kullanılan bambunun, nemi çok iyi çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olur.

Bambu doğal selüloz lif olduğu için son derece yumuşak ve hafif yapılıdır.
Kimyasal tarım ilacı ya da gübreye gerek olmadan yetişen bambu 100% doğaldır.

Espira - Bambu Yastık
Espira - Hava Alır
Espira - Antibakteriyel
Espira - Hava Alır
Espira - Antibakteriyel
Espira - Bambu Yorgan
Espira - Kaz Tüyü Lifestyle
Espira - Kaz Tüyü
Espira - Kaz Tüyü

KAZ TÜYÜ

 

Isıtma kapasitesi en yüksek elyaflardan olan kaz tüyü, diğer dolgu malzemelerine göre ısıyı daha fazla tutarak düşük sıcaklıklarda bile vücut ısısının korunmasını sağlarken hafif ve ince yapısı sayesinde konforlu ve rahat bir uyku ortamı oluşturur. Yastık ve yorganın iç dolgusu gıdık ve sırt tüyünden olan kaz tüyünün gıdık oranı arttıkça yumuşaklık ve sıcak tutma oranı artar.

Espira - Swan Yastık

SWAN

ALTER

Espira - Feather Yastık

FEATHER

Espira - Aloevera

ALOE VERA

Yatıştırıcı, antibakteriyel ve iyileştirici etkisiyle yüzyıllardır insan hayatının bir parçası olan Aloe Vera şimdi yatağınızda…

Uyku süresi boyunca, cildin tahriş edilmesini ya da alerjilerin tetiklemesini engelleyen Aloe Vera özü içeren kumaşı, teninizin ihtiyacı olan nemi destekleyecek. %100 mikrofiber dış kılıfı ve nefes alan yapısıyla Aloe Vera içerikli yastık/yorganlar; vücudunuzdaki ve uyku ortamınızdaki ısıyı dengeler. Bu özelliği ile Aloe Vera 4 mevsim kullanıma uygun olup, tamamen uyku ve cilt kalitenizi arttırmaya yönelik tasarlanmıştır.

Espira - Aloevera
Espira - Antibakteriyel
Espira - Bambu Yastık
Espira - Antibakteriyel
Espira - Dört Mevsim
Espira - Aloe Vera Yorgan
Espira - Aloe Vera Yorgan
Espira - İyileştirici Etki
Espira - İyileştiri Etki

Language