Hakkımızda

Espira - Hakkımızda

3 kuşaktır ev tekstili alanında araştırmalarını ve üretimini sürdüren Espira Home ailesi, 1958 yılından bu yana sürdürülebilir iş ortaklığı konusuna odaklanmış; ürünlerini tüm dünyaya taşımaya başlamıştır.

Espira Home’un tamamen kendine özgü çözümleriyle geliştirdiği ev tekstili ürünleri ve çalışmaları, 30’u aşkın ülkede 100’den fazla iş ortağı ile yıllardır adını duyurmaktadır. Öte yandan Espira Home ve inovatif ev tekstili ürünleri; yeni deneyim ve arge çalışmalarıyla günümüz dijital dünyasına uygun olarak gelişmeye devam etmektedir.

Odağı daima “tüm pazarlara, platformlara ve ülkelere uygun iş ve ürün geliştirme” olan Espira Home; ihtiyaca yönelik tüm ev tekstili ürünlerinde üretim ve tedarik hizmeti veriyor.

Tüm ürün yelpazesi, tecrübeli kadrosu tarafından özenle hazırlanan Espira Home koleksiyonları; hızlı ve şeffaf hizmet anlayışıyla, dünya standartlarında servis vermeyi amaçlıyor. Geniş bir tedarik ağına ve üretim kapasitesine sahip olan Espira Home, yılların getirdiği tecrübesi ile yerel izleri ve Türk üretiminin kalitesini tüm dünyaya taşıyor.


Language